Výtahy

Vybíráte zkušeného dodavatele na nový výtah, modernizaci a rekonstrukci, servis, opravy nebo revize?
Prohlédněte si nabídku našich služeb a objevte výhody, které klientům nabízíme. O vaše osobní i nákladní výtahy se postaráme kompletně.
Navíc máme bohaté zkušenosti ze stovek úspěšných realizací.

 

Výroba a montáž výtahů

Vyrábíme a dodáváme osobní, nákladní, lůžkové, požární, evakuační, atypické, panoramatické a speciální výtahy. Nabízíme kompletní služby – včetně stavebních úprav, projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení a předání výtahu se zkouškami dle platných předpisů.

Výtahové šachty

Zabezpečujeme kompletní realizace výtahových šachet. Pro všechny typy objektů dodáváme zděné, betonové, ocelové i atypické šachetní konstrukce. V rámci řešení na klíč se postaráme o technické řešení, montáž a zpracování projektové dokumentace. To vše v souladu s technickými normami a zákony.

Modernizace a rekonstrukce

Zastaralé výtahy modernizujeme s ohledem na normy a předpisy EU. Rekonstrukce provádíme jednorázově nebo v etapách. Zaměřujeme se na pohony výtahů, kabiny, jejich ovládání, šachetní dveře a zařízení šachty. Postaráme se také o všechny zkoušky dle platných předpisů.

 

Revize výtahů

Provádíme odborné, provozní a inspekční prohlídky a odborné zkoušky. Revize zajišťujeme pro osobní, nákladní, trakční a hydraulická výtahová zařízení, eskalátory a travelátory od českých i zahraničních výrobců. Navíc za vás hlídáme lhůty, které předepisuje norma ČSN 27 4007.

Servis a opravy výtahů

Profesionální servis a opravy výtahů zajišťuje tým našich zkušených techniků. Podle ČSN 27 4002 a ČSN 27 4007 udržujeme osobní, nákladní, trakční a hydraulická výtahová zařízení, eskalátory a travelátory. Navíc jsme k dispozici 24 hodin denně pro havarijní opravy a vyprošťování osob.

Bezpečnost

Jsme pojištěni u Kooperativy na částku 10 000 000 Kč na škody způsobené třetí osobě.

 

Naše další služby

  • Výroba a montáž ocelové konstrukce nebo zděné šachty
  • Záruční i pozáruční servis
  • Poradenství
  • Subdodávky pro opravy, modernizace a další práce
  • Opláštění stávajících drátěných šachet
  • Školení dozorců a řidičů výtahů